Większość kobiet zamierza karmić dzieci naturalnie czyli piersią. Karmienie piersią jest teraz bardzo promowane, kobiety zdają sobie sprawę z tego, że ma to dobry wpływ na zdrowie ich dzieci. Niestety, nie zawsze to jest możliwe, na szczęście jest alternatywa, czyli mleko modyfikowane, na przykład takie jak Bebiko 1.

Mleko początkowe Bebiko 1

Bebiko 1 to mleko początkowe. Oznacza to, że może być podawane noworodkom, już od pierwszych dni ich życia, kiedy nie mogą być karmione piersią, lub potrzebne jest dokarmianie (dziecko słabo przybiera na wadze, nie umie prawidłowo ssać). Mleko początkowe Bebiko ma bardzo dobre opinie wśród lekarzy oraz położnych. Co więcej, jest na polskim rynku od bardzo wielu lat, to zatem produkt, którym karmione były matki współczesnych maluszków.

bebiko 1Cena mleka modyfikowanego

Kiedy wybiera się mleko do karmienia maluszka, z pewnością zwraca się uwagę nie tylko na skład mieszanki oraz markę producenta, ale również na cenę. W przypadku mleka Bebiko, cena jest naprawdę bardzo przystępna. Jest to produkt dosłownie na każdą kieszeń. Warto pamiętać, że jedno opakowanie mleka nie starcza na bardzo długo, jeśli dzidziuś jest karmiony tylko sztucznie. To zatem sprawa do przemyślenia dla każdej rodziny, ile pieniędzy w miesięcznym budżecie może ona wydać na mleko modyfikowane. Warto to wcześniej przekalkulować. Bebiko to doskonały produkt za doskonałą cenę, warto zatem w pierwszej kolejności właśnie to mleko zaproponować bobasowi.