Ból to zawsze niemile widziany towarzysz. Zawsze jest sygnałem, że w organizmie dzieje się coś niepokojącego, jednak chcemy się go po prostu jak najszybciej pozbyć. Na miejscowy ból na przykład w kończynach lub plecach bardzo dobrze zadziała żel Ketonal, który szybko go uśmierzy, ale też będzie działał na przyczynę bólu.

Żel Ketonal na miejscowy ból

Ketonal to jeden z mocniejszych leków przeciwbólowych, który jest polecany i zapisywane przez lekarzy w przypadku na przykład mocnego bólu zębów. Teraz można kupić również Ketonal w postaci żelu, który można nałożyć miejscowo na przykład na bolące kończyny lub plecy. Dzięki temu ból minie szybko, a sposób aplikacji wpłynie na to, że układ pokarmowy będzie mniej obciążony kolejnym lekiem przeciwbólowy. To szczególnie ważne dla osób, które muszą przyjmować sporo leków przeciwbólowych.

Jak stosować żel Ketonal

Lek przeciwbólowy w postaci żelu należy po prostu nanieść na bolące miejsce. Należy go bardzo dobrze wmasować w skórę, jednak tylko właśnie tam, gdzie odczuwa się ból. Najczęściej tego typu lek stosuje się na przykład na bolące barki lub krzyże, na bolące stawy kolan czy łokci. Lek można aplikować samemu, można też poprosić kogoś o jego dokładne wtarcie w bolące miejsca. Ulga przyjdzie szybko, dzięki czemu możliwe będzie normalne funkcjonowanie. Lek Ketonal w żelu to zatem polecany środek dla wszystkich tych, którzy chcą szybko uporać się z dyskomfortem i bólem.