Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Czy Sky High to dobry tusz Maybelline?

tusze Maybelline

Sky High to jeden z najpopularniejszych tuszów do rzęs od Maybelline. Jest dostępny w drogeriach i często można znaleźć go na promocjach, przez co przyciąga do siebie wiele zainteresowanych klientek. Producent zapewnia, że maskara nadaje wyjątkowy efekt i trzeba przyznać, że zaaplikowana prezentuje się naprawdę dobrze.

Jaki efekt daje tusz Maybelline Sky High?

Tusz Maybelline Sky High jest dostępny w czterech wersjach oraz w formie bazy pod maskarę. Klientki mogą przetestować nie tylko różne szczoteczki i formuły, ale także kolor brązowy. Producent informuje, że jego podstawowa wersja, czyli Very Black jest:

  • wyposażona w elastyczną, silikonową szczoteczkę, która zapewnia precyzyjną aplikację,
  • bogata w ekstrakt z bambusa, który zapewnia efekt mocnych rzęs,
  • doskonała do nakładania produktu od nasady rzęs aż po jej końce, co nadaje im efektu maksymalnego wydłużenia.

Te cechy to nie tylko marketingowe slogany. Tusz Maybelline z darmarsklep.pl, pokochały kobiety na całym świecie i często sięgają po kolejne opakowanie.

 

tusze Maybelline

Czy tusz Maybelline Sky High jest warty sprawdzenia?

Sky High to nie bez powodu jeden z najpopularniejszych tuszy do rzęs dostępnych w drogeriach. Jego elastyczna szczoteczka jest bardzo przyjemna w użytkowaniu. Jest wyposażona w krótkie ząbki, które łapią sporą ilość maskary. Dzięki temu można na jeden raz mocno pomalować rzęsy i dokładnie rozprowadzić produkt po całej ich wysokości.

Sama maskara nie skleja włosków i nie jest problematyczna podczas aplikacji. Ładnie rozdziela rzęsy i podkreśla każdą z nich. Ogromną zaletą tuszu Maybelline Sky High, szczególnie jego czarnej wersji, jest to, że nie osypuje się ani nie dobija na powiece. Przez cały dzień pozostaje na rzęsach. Niestety nie jest to formuła wodoodporna i jeśli czyjeś oczy są wrażliwe lub często łzawią, tusz może zacząć się rozmazywać.

Sky High to obecnie jedna z najlepszych dostępnych w drogeriach maskar. Często można złapać ją na promocji, dlatego warto na nią polować. Nie obciąża rzęs i nie uczula, do tego jest prawie niewyczuwalna podczas codziennego użytkowania.

Czy Sky High to dobry tusz Maybelline?
Przewiń na górę