Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Tabletki na rzucenie palenia

rzucanie palenia

Nałogowe palenie papierosów to nie tylko ogromne obciążenie dla organizmu, ale również sposób na szybką utratę urody oraz dużych kwot pieniędzy. Warto podjąć wyzwanie i spróbować rzucić papierosy raz na zawsze. Współcześnie można wspomagać się poprzez tabletki na rzucenie palenia, które ułatwiają ten trudny proces.

Jak działają leki na rzucenie palenia?

Nałóg związany z paleniem papierosów jest naprawdę bardzo silny. Z wychodzeniem z niego warto poradzić sobie zatem z głową, tak by była większa szansa na powodzenie całej operacji. Jeżeli dotychczas rzucało się papierosy co najmniej kilka razy i zawsze bezskutecznie, tym razem warto podejść do wszystkiego trochę inaczej. Dobre tabletki na rzucenie palenia mogą być dużą pomocą i wsparciem. Działają one w taki sposób, że w zależności od dnia kuracji, uwalniają do organizmu określoną dawkę nikotyny. Dzięki temu organizm przeżywa mniejszy szok i powoli przyzwyczaja się do mniejszych dawek nikotyny. To zatem takie stopniowe rezygnowanie z nałogu. Dla wielu osób to najskuteczniejszy sposób, który rzeczywiście prowadzi do rzucenia papierosów na stałe

 

Gdzie kupić leki na rzucenie palenia?

Większość leków na rzucenie palenia to leki bez recepty. Można kupić je zarówno w postaci tabletek, specjalnych gum do żucia lub plastrów do przyklejania na skórę. Każdy może zatem wybrać metodę najbardziej odpowiadającą jego potrzebom oraz najbardziej wygodną. Dla niektórych bardziej skuteczne będą plastry, inni wolą natomiast łykać tabletki. Dobrze jest sprawdzić zawartość nikotyny w poszczególnych środkach, a następnie zdecydować się na metodę dającą największą skuteczność.

Tabletki na rzucenie palenia można kupić wchodząc na stronę https://www.aptekagalen.pl/rzuc-palenie

Tabletki na rzucenie palenia
Przewiń na górę