Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Dmso – dlaczego warto z niego skorzystać?

dmso dimetylosulfotlenek 1000ml

DMSO Dimetylosulfotlenek to bezwonny i naturalny płyn, który wykazuje się dużą ilością leczniczych zastosowań. Jego olbrzymią zaletą jest przede wszystkim to, że błyskawicznie wchłania się przez skórę, bez najmniejszego ryzyka uszkodzenia jej. Na rynku jest wiele profesjonalnych maści, które w swoim składzie zawierają właśnie DMSO.

Co warto wiedzieć?

dmso dimetylosulfotlenek 1000mlDimetylosulfotlenek to jeden z najskuteczniejszych naturalnych środków leczniczych, który nadaje się do leczenia chorób wywołujących bardzo silne bóle. Dzięki niemu można łagodzić różnorodne dolegliwości. DMSO Dimetylosulfotlenek nie wykazuje żadnych negatywnych skutków ubocznych, dlatego też z jego dobrodziejstwa może skorzystać praktycznie każdy. W ostatnim czasie DMSO wykorzystywany jest nawet przy leczeniu chorób psychicznych, zespołu Downa, artyzmiu albo przy uszkodzeniach kręgosłupa. Dimetylosulfotlenek pomocy jest także przy wielu chorobach neurodegeneracyjnych. Mowa tutaj między innymi o demencji albo chorobie Parkinsona.

Jakie korzyści?

DMSO Dimetylosulfotlenek poprawia działanie całego układu odpornościowego, dzięki czemu można uniknąć wielu groźnych chorób. DMSO symuluje procesy gojenia się ran, które powstały na przykład na skutek promieniowania rentgenowskiego albo od silnego mrozu. Maść z dmso znacząco poprawia ukrwienie i zapobiega powstawaniu niebezpiecznych skrzeplin. Jest to idealny preparat, dla osób, które chcą szybko pozbyć się siniaków, stłuczeń i zwichnięć. Najnowsze badania wykazały również, że Dimetylosulfotlenek zmiękcza kolagen i wzmacnia tkankę łączną.

Dmso – dlaczego warto z niego skorzystać?
Przewiń na górę