Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Femitonina

femitonina cena

Wahania nastroju, rozdrażnienie, nadmierne pocenie się, uderzenia gorąca czy trudności z zasypianiem i przerywany sen są typowymi objawami menopauzy.

Powodem nieprzyjemnych doświadczeń w trakcie przekwitania często jest gospodarka hormonalna, poziom estrogenów i melatoniny. Femitonina, która jest suplementem diety na bazie roślinnej, łączy w sobie skład, dzięki którym objawy zostaną zlikwidowane.

W skład tabletek wchodzi:

  • wyciąg z nasion soi, która ma działanie łagodzące przy obawach menopauzy
  • wyciąg z czerwonej koniczyny wspiera walkę z objawami przyczyniając się do ich całkowitego zlikwidowania
  • wyciąg z szyszek chmielu, które działają uspokajająco i wspomagają dobry sen
  • melatonina, potrzebna organizmowi do wyrównania gospodarki hormonalnej, a także skrócą czas, jaki jest potrzebny do zaśnięcia.

Femitonina cenafemitonina cena

Za opakowanie, w którym jest 30 tabletek to + – 20 zł
Zaleca się stosować 1 tabletkę dziennie przed snem i nie przekraczać zalecanej dawki, w przeciwnym razie mogą występować migreny i zawroty głowy.

Femitonina opinie

Wypowiedzi zamieszczone na forach i aptekach internetowych, na temat skuteczności Femitoniny są podzielone. Sprawdź https://www.apteka-familia.pl/femitonina-30-tabletek.html i zapoznaj się ze szczegółami propozycji.
Większą część kobiet uważa, lek za wybawienie od nieprzyjemnych skutków menopauzy, lecz wspomina również, że na efekty trzeba czekać 1-3 tygodnie. Pojawiają się także pozytywne opinie na temat jakości snu, który od czasu działania suplementu nie jest przerywany i jest znacznie lepszej jakości.

Natomiast są także osoby, które narzekają na zupełny brak widocznych działań Femitoniny, lecz znaczna ich część otwarcie przyznaje, że nie bierze suplementu regularnie.

Femitonina
Przewiń na górę