Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Opis produktu Espumisan

ESPUMISAN

Espumisan https://www.aptekagalen.pl/espumisan-100mg-ml-krople-30ml to lek, który stosowany jest przede wszystkim podczas problemów trawiennych. W korzystny sposób wpływa on na redukcję wzdęć.

Opis produktu

Espumisan to bardzo popularny lek, który chętnie stosowany jest przez wiele osób. Wszelkiego rodzaju problemy z układem pokarmowym, takie jak między innymi wzdęcia, stały się w ostatnich latach bardzo częste. Dlatego warto poznać produkt, który w korzystny sposób może minimalizować negatywne objawy. Jest to preparat przede wszystkim o sprawdzonej skuteczności, który wpływa na redukcję gazów nagromadzonych w jelitach. W składzie leku można znaleźć substancję czynną taką jak simetikon, która w bardzo dobry sposób zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu. Dzięki temu są one w fantastyczny sposób neutralizowane przez organizm.

Zastosowanie produktu

Espumisan to produkt, który stosuje się doustnie. Jego dawka powinna być określona przez lekarza pierwszego kontaktu, który zaleci jego stosowanie. Zazwyczaj zażywa się od jednej do czterech tabletek na dobę w podzielonych dawkach. Nie powinno się przekraczać dobowej dawki tego preparatu, która wynosi sześć tabletek. Preparat tego rodzaju powinien być stosowany w szczególności podczas zaburzeń żołądkowo-jelitowych, które występują w postaci nadmiernych gazów. Jednak z powodzeniem można go stosować także przed zabiegami chirurgicznymi oraz przed wszelkiego rodzaju badaniami obrazowymi, wśród których można na przykład wymienić USG jamy brzusznej. Dlatego warto zaopatrzyć się w tego rodzaju produkt.

Opis produktu Espumisan
Przewiń na górę