Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Problemy z erekcją – co robić?

Bez erekcji stosunek jest niemożliwy, niestety wielu mężczyzn boryka się z takim problemem, jego przyczyny mogą być różne. Jak sobie radzić z tą wstydliwą dolegliwością?

Przyczyny braku erekcji

Nie ma sensu od razu panikować, problemy z erekcją mogą mieć podłoże emocjonalne. Bardzo negatywnie na pożycie seksualne działa stres i trzeba zdawać sobie z tego sprawę. Jeśli mężczyzna pracuje dużo, nie dosypia i jest przemęczony, wówczas może mieć problemy z erekcją. Trzeba dać sobie czas na odpoczynek i relaks i spróbować zbliżenia ponownie. Nie należy się załamywać, jeśli problem jest długotrwały warto udać się do lekarza.

Środki na erekcję

Oczywiście w pewnym wieku mężczyzna może mieć większe problemy z uzyskaniem erekcji. Wielu Panów wspomaga się farmakologicznie i nie ma w tym nic złego. Mogą pomóc tabletki na potencję maxon, które cieszą się dość dużą popularnością. W jednym opakowaniu Maxona znajdują się 4 tabletki, co ciekawe można je kupić bez recepty, są dostępne w aptece. Maxon active to środek bezpieczny, który należy zażyć co najmniej godzinę przed planowanym zbliżeniem. Oczywiście są pewne przeciwwskazania do jego stosowania, zawsze warto czytać ulotki dołączone do tabletek.

Problemy z erekcją obserwuje się nie tylko u starszym mężczyzn, takie problemy niestety mają coraz młodsi Panowie którzy są przeciążeni pracą. Stres to naprawdę duży problem  w dzisiejszych czasach, który może powodować takie kłopoty w łóżku.

Problemy z erekcją – co robić?
Przewiń na górę