Czym się kierować, gdy wybiera się spalacze tłuszczu?

Aktywność fizyczna oraz odpowiednio zbilansowana dieta to niezwykle istotne kwestie, gdy pragnie się zgubić zbędne kilogramy. Można jednak znacznie przyśpieszyć cały proces, jeżeli stosuje się przeznaczone do tego produkty. Na rynku jest wiele rozmaitych spalaczy tłuszczu, przez co ma się spore wątpliwości, który najlepiej wybrać. Czym się wobec tego kierować przy zakupie?

Najważniejsze składniki odpowiedzialne za redukcję wagi

spalacz tłuszczu zielona kawaDziałanie przyspieszające metabolizm posiadają między innymi takie substancje jak:

    • kofeina,
    • kapsaicyna,
    • piperyna,
    • tauryna.

Warto więc decydować się na tabletki, jakie mają je w swoim składzie. Niezwykle pomocna przy odchudzaniu jest również L-karnityna, gdyż pośredniczy w transporcie składników tłuszczu. Osobom ze sporym apetytem na słodycze poleca się także chrom, gdyż niedobór tego pierwiastka wywołuje zachcianki na słodkie pokarmy, takie jak na przykład czekolada.

Czy spalacze tłuszczu rzeczywiście działają?

Rozsądnie dobierane suplementy diety zawsze skutkują pozytywnymi rezultatami. Powinny jednak stanowić dodatek do zdrowego stylu życia, a nie jego podstawę. Spalacze tłuszczu zadziałają tylko wtedy, gdy połączy się je z dietą opartą na deficycie kalorycznym i zdrowych produktach. Dobrze też dodać do nich aktywność fizyczną. Ważne jest ponadto, aby nie spożywać tabletek z kofeiną i tauryną razem z kawą i energetykami, gdyż może to mocno podnieść ciśnienie. Warto samemu spróbować, w drogerii ByHealth znaleźć można zdrowe spalacze tłuszczu w dobrej cenie i w ofercie internetowej z dostawą do domu.

Czym się kierować, gdy wybiera się spalacze tłuszczu?
Przewiń na górę