Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Jak uporać się z charakterystycznym męskim problemem braku potencji? Środki na potencję

 

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem stwierdzenie, że problemy łóżkowe są spowodowane głównie niedostateczną potencją u mężczyzn. Zwykle spada zainteresowanie drugiej osoby, ponieważ dochodzi do różnych sytuacji stresowych, zmian w życiu i czynników chorobotwórczych. Można jednak liczyć na zwiększenie intensywności doznań, stosując do tego celu odpowiednie terapię. Środki na potencję są jedną z rzeczy, bez których wielu mężczyzn dziś nie wyobraża sobie już życia. W jaki sposób działają i jakie są dostępne w aptekach? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w treści poniższego tekstu.

 

Czym są środki na potencję i dlaczego działają?

Środki na potencję to nic innego jak lekki, które w swoim składzie zawierają substancje, mające na celu wywołanie rozkurczu naczyń krwionośnych w członku. Zwiększony napływ krwi w trakcie zbliżenia powoduje utrzymanie erekcji. Erekcja ta może być znacznie dłuższa, aniżeli miałoby to miejsce w normalnej sytuacji. Środki te są niezwykle skuteczne, szczególnie dla osób po 35 roku życia. Działają, ponieważ wpływają na cały organizm, układ krwionośny, a także układ sercowo-naczyniowy. Leki te zwykle są bogate w składniki aktywne, która obejmują inhibitory enzymu fosfodiesterazy typu 5 – PDE5. Zwykle jest to syldenafilu, lub wardenafil lub tadalafil. Najpopularniejszym jednak jest zdecydowanie ten pierwszy – znajduje się on w popularnych niebieskich tabletkach koncernów Pfizer.środki na potencję

Ile czasu potrzeba, aby zadziałały leki na potencję?

Środki na potencję działają praktycznie od razu. Wystarczy zażyć tabletkę, która zawiera substancję aktywną, aby już po kilkunastu minutach móc cieszyć się wzmożoną sprawnością seksualną. Zwykle będzie potrzebne około 15 – 20 mg sildenafilu, aby odczuć zauważalny efekt. Efekty są widoczne po 30 minutach – jeżeli ich nie zauważymy w tym czasie, nie powinniśmy zażywać kolejnej tabletki, i warto poczekać około dwóch godzin. Na działanie leku wpływ może mieć zawartość żołądka. Tadalafil i wardenafil mogą różnić się w tej kwestii – niektóre z tych leków działa nawet do 48 godzin. Przed zastosowaniem ich należy koniecznie zapoznać się z treścią ulotki.

Jak uporać się z charakterystycznym męskim problemem braku potencji? Środki na potencję
Przewiń na górę