Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Żywice epoksydowe a tworzenie ciekawych kompozycji

Kuchenne blaty z żywicy epoksydowej potrafią tworzyć niesamowite obrazy. Przy użyciu barwnika substancja ta miesza się, tworząc inną barwę, a ich poszczególne elementy wzajemnie się przenikają. Dzięki szerokiemu zastosowaniu żywicy można tworzyć wspaniałe kompozycje, które ozdobią każdy mebel w danym pomieszczeniu.

Blat z żywicą epoksydową a imitacja kamienia naturalnego

Żywica epoksydowa posiada nieograniczone możliwości barwienia oraz łączenia ze sobą kolorów. Dzięki temu z jej pomocą można stworzyć imitację naturalnego kamienia z tworzyw takich jak:
– marmur
– konglomerat

Chcąc posiadać wyjątkowy blat kuchenny, warto wybrać taki, który jest wykonany z tego tworzywa. Żywica epoksydowa to bowiem niezwykle trwały materiał, który potrafi doskonale imitować tę naturalną.

Efekty specjalne na blacie kuchennym z żywicy epoksydowej

Z roku na rok rośnie zainteresowanie na innowacyjne kuchenne blaty wykonane z żywicy epoksydowej. Każdy klient ma do wyboru zarówno proste jak i trójwymiarowe blaty wykonane z tego tworzywa. Niektóre z nich posiadają także elementy fluorescencyjne czy strukturalne. Niezależnie od tego, jaki blat kuchenny sobie wymarzymy, to dzięki żywicy epoksydowej można go stworzyć.

 

Dziś jest wiele technik, które pozwalają na rozprowadzenie żywicy epoksydowej w taki sposób, aby tworzyła wspaniałe kompozycje. Warto przypomnieć, że substancja ta nie wymaga jakiegokolwiek malowania czy lakierowania.

Blaty wykonane z tego tworzywa potrafią służyć niezawodnie przez długi czas.

Żywice epoksydowe a tworzenie ciekawych kompozycji
Przewiń na górę