Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Suplementy, które odmładzają

kerabioneNasza skóra każdego dnia narażona jest na szkodliwe czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, które zdecydowanie jej nie służą. Czynniki te to między innymi:

  • palenie papierosów,
  • nieprawidłowa dieta uboga w witaminy i minerały,
  • zanieczyszczenia w powietrzu,
  • stres oksydacyjny i wiele innych.

Niedobór witamin i składników mineralnych powoduje, że procesy komórkowe wewnątrz skóry nie mogą odbywać się z odpowiednią intensywnością, nie następuje szybka regeneracja tkanek, a skóra jest bardziej podatna na wpływy środowiska zewnętrznego.

Zima a pogorszony stan cery

Szczególnie zima nasza cera jest bardzo podatna na wysuszenie powodowane ekspozycją na mróz, a przez to szybciej się starzeje. Warto dbać o jej właściwe nawodnienie w tym czasie, stosowanie dobrych kosmetyków, a także zażywać suplementy diety, które wspomogą proces regeneracji skóry i uczynią ją mocniejsza, odporniejszą na działanie czynników zewnętrznych.

Kerabione to doskonale opracowany suplement diety w wygodnych kapsułkach, który pomoże nam wzmocnić włosy, paznokcie oraz skórę. Zawiera selen, cynk, miedź – mikroelementy odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry.

Inne czynniki

Do tego kompleks ten jest wzbogacony o witaminy: biotynę, witaminę C i E – znane jako doskonałe antyoksydanty chroniące skórę przed starzeniem. Z kolei wyciąg z palmy sabałowej bogatej w kwasy tłuszczowe i fitosterole pozwala dbać o właściwą gospodarkę lipidową skóry.

Suplementy, które odmładzają
Przewiń na górę