Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Tabletki acai berry

tabletki acai berryAktywne życie współczesnego człowieka obfituje w stresy i okresy wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego. Okresy te odbijają się na funkcjonowaniu całego organizmu. Kiedy czujemy się zmęczeni, robimy się wybuchowi i depresyjni czy zaczynamy zajadać nasze problemy, możemy podreperować swoje siły witalne kupując suplement diety zawierający ekstrakt z owoców Acai.

Acai- cudowna jagoda

Jagody brazylijskiej palmy zawierają 20 razy więcej przeciwutleniaczy niż winogrona czy żurawina. Ten niewielki owoc jest bombą odżywczą i energetyczną. Pomaga w przywróceniu właściwych funkcji psychicznych, regeneracji całego organizmy, w tym układu mięśniowego, rozszerza naczynia krwionośne wspomagając krążenie i usuwanie toksyn z całego organizmu, likwiduje wolne rodniki, a zatem przeciwdziała starzeniu się organizmu.

Wzmacnia włosy i paznokcie, upiększa skórę, regeneruje mięśnie. Jest naturalnym źródłem witamin i minerałów.

Skuteczne tabletki

Tabletki acai berry to znakomity i wygodny sposób na dostarczenie organizmowi polifenoli, antyoksydantów, kwasów tłuszczowych o korzystnych proporcjach, błonnika i fitosteroli, czyli wszystkich tych składników, których zawartość w produkowanych na potrzeby supermarketów odmianach warzyw i owoców jest dość mała przy ogromnych zapotrzebowaniu naszego organizmu, zwłaszcza w okresach zwiększonego wysiłku.

Bez względu na to, czy jesteśmy zestresowani, zmęczeni, chorzy, czy po prostu potrzebujemy więcej energii na przykład dlatego, że uprawiamy sport, warto wypróbować dzikie jagody Acai, jako naturalne źródło energii witalnych o leczniczym działaniu.

Tabletki acai berry
Przewiń na górę