Apteka Akademicka

Czym się leczyć i jak stosować leki na popularne dolegliwości. Zapraszamy!

Cechy Gorilla Glue

gorilla glue

Gorilla Glue to ceniona odmiana marihuany, gdzie dominuje odmiana hybrydowa o delikatnej dominacji Indica. To wyrób popularny, jaki istnieje na rynku już od wielu lat. Założyciele nie ujawnili swoich prawdziwych tożsamości, a ich firma cały czas się rozwija. Czym cechuje się ten produkt? Jakie daje efekty? Jak powstała Gorilla Glue?

Kilka słów o Gorilla Glue

Okazuje się, że ten wyrób powstał z krzyżówki trzech odmian:

  • Chem Sister,
  • Sour Dubb,
  • Chocolate Diesel.

Na uwagę zasługuje fakt, że ta odmiana nie raz odnotowała poziom THC wyższy niż 30%. Producenci podają średnią od 20 do 30%, natomiast każda średnia produkcja bazuje na poziomie 26% THC. Górne granice osiągają jedynie doświadczeni hodowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Poziom CBD nie jest tu wysoki i waha się od 0,05 do 0,1%. To roślina skomplikowana w uprawie.

Cechy charakterystyczne Gorilla Glue

Pamiętajmy o tym, że odmiany GG wymagają sporej ilości światła. Czas kwitnienia jest krótki (wynosi od 7 do 9 tygodni). Rośliny przyjmują średnią wielkość i przypominają wyglądem niewielką choinkę. Co ciekawe, kwiaty są tutaj mocne i twarde, przy czym pod koniec kwitnienia puchną. Cechą tej odmiany jest duża ilość kryształów na kwiatach, co wpływa na ich lśnienie. Klasyczny smak z dominacją pieprzu i cytryny z pewnością jest oryginalny

Gorilla Glue (więcej na jej temat tutaj) to odmiana, jaka cały czas notuje wzrost swojej popularności. Chwytliwa nazwa i duża moc sprawiają, że palacze na całym świecie uwielbiają tę odmianę cannabis. Ceniona odmiana marihuany bazuje na lekkiej dominacji Indica. Powstała z połączenia trzech odmian, a wysoki poziom THC zasługuje na uwagę.

 

Cechy Gorilla Glue
Przewiń na górę